Icahn Stadium - Site License                                    6/25/2017 - 3:56 PM
                      2017 Northeast Invitational - 6/25/2017                       
                                   Icahn Stadium                                    
 
Event 88  800 Meter Run 17-18 Division Boys
=================================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  Points Alternate   
=================================================================================   
Section  1                                                                          
  1 Perdomo, Jeffrey             Team Dynasty           1:57.05                     
  2 Day, Jules                   Land Sharks            1:58.11                     
  3 Moore, Christopher           06-Unattached          2:00.21                     
  4 Lau-Dickinson, Khalil        First State            2:01.74                     
  5 Spooner, Barrington          V-Tesse Track Club     2:07.17                     
  6 Serephin, Terell             Hall's Expre           2:07.84                     
  7 Trumpet, Terrell             V-Tesse Track Club     2:11.53                     
  8 Thompson, Nicholas           First State            2:15.59                     
  9 Muhammad-Graham, Imani       Medgar Evers           2:18.43                     
Section  2                                                                          
  1 Hall, Allester               Hall's Expre           2:09.56                     
  2 Winfrey, Bruce               Chelsea Greyhounds     2:12.23                     
  3 Johnson, Devin               Medgar Evers           2:12.62                     
  4 George, Andrew               Land Sharks            2:19.14                     
  5 Anthony, Naim                Dashing Dons           2:22.84                     
  6 Pilgrim Jr, Derick           Warriors TC            2:26.11                     
====================================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points Alternate
====================================================================================
Finals                                                                              
  1 Perdomo, Jeffrey             Team Dynasty           1:57.05   1                 
  2 Day, Jules                   Land Sharks            1:58.11   1                 
  3 Moore, Christopher           06-Unattached          2:00.21   1                 
  4 Lau-Dickinson, Khalil        First State            2:01.74   1                 
  5 Spooner, Barrington          V-Tesse Track Club     2:07.17   1                 
  6 Serephin, Terell             Hall's Expre           2:07.84   1                 
  7 Hall, Allester               Hall's Expre           2:09.56   2                 
  8 Trumpet, Terrell             V-Tesse Track Club     2:11.53   1                 
  9 Winfrey, Bruce               Chelsea Greyhounds     2:12.23   2                 
 10 Johnson, Devin               Medgar Evers           2:12.62   2                 
 11 Thompson, Nicholas           First State            2:15.59   1                 
 12 Muhammad-Graham, Imani       Medgar Evers           2:18.43   1                 
 13 George, Andrew               Land Sharks            2:19.14   2                 
 14 Anthony, Naim                Dashing Dons           2:22.84   2                 
 15 Pilgrim Jr, Derick           Warriors TC            2:26.11   2